אימונים אישיים

 

כמנוי חדש, עם הגעתך לחדר הכושר בפעם הראשונה, אנו מציעים לך הדרכה ראשונית עם אחד מהמדריכים המנוסים שלנו.

ברוב המקרים  הדרכה זו תהיה קצרה ותכליתית. בסיומה נעביר לך תכנית אימונים ראשונית מודפסת ומפורטת, אשר משלבת אימון אירובי ואימון התנגדות במכשירים, ומטרתה להכניס את הגוף למסגרת האימונים בצורה מתונה, לא מזיקה ולמנוע העמסת יתר בתחילת הדרך

 

התכנית הבסיסית מתוכננת לתת מענה לצרכי המתאמן בתחילת הדרך, אך בהתאם לעקומת ההתפתחות האישית של כל מתאמן, התלויה ברצינות ההתמסרות לתהליך, כמות האימונים בשבוע וכד' מגיע הזמן לחדש את התוכנית, להתקדם ולגוון בתרגילים חדשים.

 

וכאן, מתאמנים רבים, נתקלים במעצור - לא תמיד קל ללמוד את הטכניקות החדשניות והמורכבות שקיימות כעת. לכן, לעזרתכם קיימת אפשרות לאימונים אישיים וקבלת חשיפה קצרה של כל מאמני הכושר בספורטן עד לבחירת המאמן הנכון לך. הדרך לעשות זאת היא באמצעות רכישת כרטיסיית אימונים ויציאה למסע בדרך ליעד שהצבת  לעצמך.

יתרונות האימון עם מאמן אישי הם רבים, הנה כמה מהם:

התאמת תוכנית האימונים בצורה אישית למטרות והיעדים  שהצבת לעצמך, כמו: שיפור ושמירה על הכושר הגופני, ירידה במשקל, עיצוב וחיטוב הגוף או עלייה במסת השריר.בנוסף, שיפור הגמישות והגדלת טווחי התנועה, יציבה נכונה, שיווי משקל וקואורדינציה. התאמת התכנית מתחשבת  גם במגבלות רפואיות, פיזיות או תנועתיות שלך. תוכנית האימון האישית יכולה להתמקד קצת יותר באזורים ספציפיים ובלי בזבוז זמן ואנרגיה על ביצוע תרגילים לא יעילים.

זהו הצד הראשון והחשוב  ביותר בתחילת דרכך.

עם יד על הלב, במיוחד בתחילת האימונים, במיוחד בתקופת החורף, מורגש הצורך במישהו שיעורר בך את המוטיבציה, ויגרום לך להגיע לחדר כושר, להתחייב לתהליך, ולקבל את התמורה בעבור הכסף שהשקעת. כאן המאמן האישי נכנס לתמונה, מפקח, מקפיד, מתקן וגם משחק את תפקיד השוטר אם צריך! ואף תירוץ לא מתקבל!

מאמן אישי אסרטיבי יניעיאתגר וידחק אותך להעלות הילוך לרמה גבוהה יותר (לרוץ יותר, להגדיל מספר חזרות, להעלות משקלי עבודה) ועל ידי כך יקדם אותך אל המטרה ביעילות ותוך זמן קצר יותר מאימון חופשי. מהר יסתבר שיש לך יותר כוח ויכולת ממה שחשבת בכלל!

מסגרת האימונים החופשית של רוב האנשים כוללת מספר די מצומצם של תרגילים, וכשמגיע הזמן לחדש את התוכנית, לרוב, המתאמנים לא יודעים טכניקות ביצוע של אותם  התרגילים ולא זוכרים את הדגשים החשובים. אז מה עושים? מסתכלים מסביב ולומדים מחברים לחדר כושר, או נחשפים במדיה לסרטוני הדרכה השונים. חלקם מצליחים להגיע לרמת ביצוע נכון, אך חלק בלתי מבוטל רחוק מלהצליח, מה שאומר, ביצוע חוזר ונשנה של תרגילים בצורה לא נכונה שעלול להוביל לפציעה, אשר תתבטא בדלקת המלווה בכאבים, למשל. זמן רב יכול לחלוף ולהתבזבז עד להחלמה, ובחלק מהמקרים זה מוביל לטיפול תרופתי. לא ניתן להמשיך להתאמן עד שהדלקת עוברת, ועד אז מושבתים! וכשהיא עוברת, מתחילים את הכל מהתחלה, כמעט כמו בפעם הראשונה. קצת עצוב!

התקדמות מהירה מדי במשקלים איתם עובדים הינה סיבה נוספת לפציעות אפשריות במתאמנים. באימון אחד על אחד אתם לומדים לשפר את טכניקת הביצוע של התרגילים בצורה מבוקרת ועל ידי כך ניתן למנוע פציעות ובזבוז של זמן יקר .

מאמן אישי ילמד אותך לגוון בסוג הפעילות (אירובי\כוח\קואורדינציה וכדובתרגילים השוניםתוך שימוש במגוון רחב של ציוד מקצועי במסגרת חדר כושר.

במצבים מסוימים, כגון מחלות כרוניות (סוכרת, מחלות קרדיווסקולריות וכד'), ואם סובלים מתופעות לוואי כמו סחרחורת, חוסר יציבות, רעידות או פציעות קודמות, חשוב ביותר להקפיד על אימון בטוח ולהיעזר במאמן אישי, אשר ידאג לתרום לשיפור במצבך הבריאותי ואף יעזור למנוע את התדרדרותו בעתיד.

מומלץ מאוד להיעזר במאמן, אשר ילווה אתכן, בנות יקרות, בביצוע פעילות גופנית בהריון, יעזור לשמור על הכושר, משקל תקין לפני הלידה, ולאחריה. בריאות תקינה ככלל נקשרת עם פעילות גופנית בהריון.

ברצונך להתכונן ולהתנסות בספורט אינטנסיבי מסוים, כגון: ריצת מרתון או לדווש ב"טור דה פראנס" בצרפת, או רק לנסוע לשבוע סקי בתקופת החורף? פנו אלינו! יחד יש לנו זמן עד האולימפיאדה הבאה להגשים את חלומך!

מאמני הכושר בספורטן הם בעלי ניסיון של שנים בשטח בתחומים שונים ומגוונים, לכל אחד יש איזו התמחות ספציפית שהיא רק שלו, שהוא הכי טוב בה!

מאמן הכושר נמדד ומוערך על פי הצלחות של מתאמניו, לכן ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו! והמדליה שלך היא גם קצת המדליה שלנו! (:

ולסיכום:

רוב האנשים אשר מתאמנים בחדר כושר תקופה כלשהי חושבים שהם יודעים מספיק כדי להתאמן לבד, ואין להם צורך במאמן אישי. גם לא בטוחים מה ירוויחו מאימון כושר אישי והאם זה שווה את הכסף?!?

תאהבו את עצמכם! תרשו לעצמכם להיחשף לחוויית האימון האישי לפחות פעם אחת, על מנת להרגיש את ההבדל לעומת האימון לבד. כל מי שהתאמן במשך זמן ללא מאמן אישי, יוכל להעיד על ההבדל אפילו לאחר אימון אישי אחד עם המאמנים שלנו.

לא תצטערו אל זה! ובינינו, הרוב כן יכולים להרשות לעצמם, לפחות ניסיון אחד עם מאמן אישי!

זה רק עניין של סדר עדיפויות (שאנו מחליטים עליו), בו הבריאות תמיד תקבל עדיפות עליונה!

אז כמו שאומרים אצלנו: ק-ד-י-מ-ה-!

 

 


* סדרת אימוני כושר אישי בתשלום נוסף, פרטים אצל מאמני כושר ובמשרדי המועדון - 03-9230322