אימונים אישיים

למה מאמן כושר אישי?
ובכן, לאימון עם מאמן כושר אישי יתרונות רבים על פני הדרך המקובלת והנפוצה של אימון באופן יחידני ועצמאי. בראש ובראשונה, חווית האימון שונה בתכלית. אנשים רבים טוענים כי אימון אישי עם מאמן מוסמך משרה אווירה נינוחה על המתאמן ועם זאת מקנה מוטיבציה להמשך האימון ושמירה על דיאטה. שלא כמו אימון עם עשרות אנשים בחדר הכושר, מאמן כושר אישי ממצה הרבה יותר את היכולות הגופניות ומונע מהמתאמן להיות מוסח על ידי גורמים כאלה ואחרים. 
יתרון נוסף לאימון כושר אישי הוא הידע הרב, המומחיות והמקצועיות אליהם נחשפים הן בזמן האימון והן על ידי התייעצות בכל נושאי הספורט, הרזיה, תזונה או דיאטה. מאמנים אישיים, מכל הארץ, וכמעט מכל מכון אפשרי, הינם ספורטאים מקצועיים ומוכשרים, בעלי הסמכה לאמן ובדרך כלל כאלו עם תוצאות גופניות מרשימות כשלעצמם. מאמן כושר אישי יהווה פיקוח מקצועי ביחד עם מתן עצות וטיפים לאימון נכון.
חשוב לא פחות, מאמן כושר אישי יהיה התשובה המושלמת לעצלנות ולחוסר הרצון לקום מהכורסה. כאשר למישהו אין חשק ללכת להתאמן, הוא יכול להרשות לעצמו להישאר מול הטלויזיה שכן הוא אינו מחויב לשום אדם אחר מלבד עצמו. ברוב המקרים הוא אף משלים עם המצב של ביזבוז כסף. כאשר האימון נעשה בצמוד למאמן אישי, ישנה התחייבות מקצועית, ספק אנושית, כלפי אותו אדם. מאמן כושר אישי ידאג עבורכם לתדירות מסודרת של פעילות גופנית, קביעות והתמדה. כמו כן, תוכלו להיוועץ עימו לגבי תזונה נכונה, לפני ואחרי אימון, ובכלל על אודות אורח חיים בריא יותר. 

נלקח מאתר בריא לי - כל המידע על תזונה נכונה

אצלנו בספורטן קיימת אפשרות לרכוש סדרת אימוני כושר עם מאמן אישי המתמקד בצרכים וברצונות המתאמן עצמו.

* סדרת 10 או 1 אימוני כושר אישי או אימון בודד בתשלום נוסף, פרטים אצל מאמני כושר או במשרדי המועדון או במייל inbarb@bartan.co.il
.