סקציית שחייה בספורטן פתח תקווה

שחייה עממית היא פעילות פנאי מהנה ופופולרית, בייחוד בארצות חמות כמו ישראל. שחייה היא גם ענף ספורט תחרותי ופעילות גופנית מהמעלה הראשונה ועוזרת לפתח את כלל שרירי הגוף, כמו גם סבולת לב ריאה וקיבולת ריאתית. השחייה משפרת את הקואורדינציה, את הביטחון העצמי ואת היכולת השכלית.
בשחייה התחרותית אנו מכינים את הספורטאי לתחרויות ארציות ובין לאומיות. מקובלים ארבעה סגנונות: חופשי, חזה, גב ופרפר(בנוסף יש משחים במעורב ובשליחים על אף שאינם סגנונות) . החלוקה למשחים מתבצעת על ידי כמה קריטריונים: מרחק (50, 100, מטר ועוד), סגנון (חתירה, גב וכו) מגדר (בנים/בנות) ולעתים גיל.
שחייה תחרותית הינה ענף ספורט אולימפי  מאז האולימפיאדה הראשונה, כשהמטרה היא לקבוע את הזמן המהיר ביותר למרחק שחייה נתון. שחייה, יחד עם אתלטיקה והתעמלות, נחשבים לענפי הספורט הפופולריים ביותר במשחקים האולימפיים.

הצעד הראשון בדרך לאולימפיאדה צריך להיות מגיל צעיר, וכאן בספורטן פתח תקווה, יש את התנאים המתאימים לכך. יש להתמיד לאורך שנים ולהגיע לכל האימונים. הדרך להצלחה הגדולה ארוכה, אבל מהנה, מעניינת, מעשירה ועם הרבה הצלחות קטנות. 


ביה"ס לשחיה בספורטן מונה כיום כ 150 ילדים בטווח הגילאים שבין 7-16
כיום מתאמנות 9 קבוצות שחיה לאורך השבוע.
המטרה היא לאפשר לילדים ללמוד שחייה, להשיג מטרות אישיות בענף, למצות את היכולת עבור כל תלמיד ותלמיד, להשתתף בתחרויות וכמובן לצבור הישגים בענף השחייה.
בית הספר חבר באיגוד השחייה ולוקח חלק פעיל בתחרויות לאורך כל השנה.
                                                                                                              
ב 1 לספטמבר נפתחה עונת הסקציה בספורטן, בניהולו המקצועי של אלכס ליסגורסקי .

כפי שפורסם , הסקציה בתשלום (למנויים בלבד!),

   

*קבוצות שימשיכו לשחות בחודש יולי ישלמו סכום נוסף בהתאם לסכום ששילמו בתחילת השנה .