10 סיבות למה כדאי לכם להצטרף עוד היום לשיעורי הפילאטיס שלנו: 
1.מפחית כאבי גב תחתון ומפרקים: בפילאטיס מאמנים את כל הגוף, כך ששרירי הליבה פועלים יחד בכדי לתמוך ולייצב את חלקו האחורי של גופנו. 
2.משפר יציבה: שיעורי פילאטיס יכולים לעזור לנו לעמוד זקופים ובטוחים יותר. פילאטיס הינה פעילות מתקנת ובאמצעותה אנחנו מודעים יותר לתנועתיות של גופנו. 
3.משפר שיווי המשקל: מקורו של שיווי המשקל הוא ב"ליבה" או מרכז הגוף. שיטת הפילאטיס מחזקת את האזור הזה ובאמצעותה ניתן להביא את הגוף בחזרה לעמידה זקופה מאוזנת יותר.
4.משפר מסת שריר: שיעורי פילאטיס מסייעים לשיפור מסת השרירים ובחיזוקם. ככל שאנחנו מגייסים יותר שרירים במהלך האימון אנחנו מעניקים יותר לגוף שלנו.
5.משפר גמישות: שיטת הפילאטיס משלבת תנועות מתיחה שונות שעוזרות לנו לשמור על שרירי גוף רכים וגמישים.
6.פעילות ממריצה: שיעורי הפילאטיס מלמדים אותנו כיצד להשתמש בנשימה שלנו בעת ביצוע הפעילות הגופנית. נשימות עמוקות מעודדת את התגובתיות בגופנו.
7.עוזר לשינה טובה יותר: אלה המקפידים לעשות פילאטיס בבוקר עוזרים לשחרור הקורטיזול בגוף, הורמון הלחץ שמצטבר בגופנו. פעילות גופנית מסייעת לשחרר חלק מהורמון זה.
8.משפר מודעות לשרירי רצפת אגן והפעלתם: שיעורי פילאטיס מלמדים אותנו כיצד להפעיל באופן נכון את שרירי רצפת האגן. כל התרגילים מתבצעים תוך הפעלת שרירי רצפת האגן לאורכו של כל האימון.
 9.משפר ומחזק את שרירי האגן לנשים: שיעורי הפילאטיס מסייעים לחיזוק שרירי רצפת האגן, וביכולתם טפל ולמנוע בעיות המוכרות כ"נשיות", כגון: דליפת שתן וצניחת רחם.
10. משקם מפציעות: פריצות דיסק, קרע או מתיחת יתר של שרירים/ רצועות/ גידים, פריקות כתף, דלקות במפרקי ירך/ כתף.
מתאים גם למתחילים.